Tulekul sündmused
-
10:00Käsitööseltsi Lapimoorid ja Vildivõlurite ühisnäitusKuressaare kultuurikeskus
-
13:00Elje Laht´i juubeli maalinäitusKuressaare päevakeskus Tolli 9 siseõue galeriis
-
17:00Saaremaa Restoranide NädalKuressaare, Kaali
-
18:00Teatrijutud. Arvi MägiKuressaare Teater
-
19:00kinoõhtu „Mo mamma“Orissaare kultuurimaja
-
10:00Tervise ja elurõõmu päevOrissaare kultuurimaja
-
12:00Kohtumine Justin PetronegaSaare Maakonna Keskraamatukogu lugemissaal
-
13:00Medi häirenuputeenuse infopäevKuressaare päevakeskus Tolli 9
-
16:15Avalik vestlusklubi õhtu Justin PetronegaSaare Maakonna Keskraamatukogu lugemissaal
-
17:00Saaremaa Restoranide NädalKuressaare, Kaali
-
18:00KinokohvikSandla Rahvamaja
-
18:00DARTS. Pritsumaja nädalamängPritsumaja Grill & Bar
-
18:00Saare maakonna välkmale MV 5.etappKuressaare Spordikeskus
-
18:00Liikudes Tervemaks: Tund SpordikeskusesKuressaare Spordikeskus
-
13:30Elja Parbuse vestlusringKuressaare päevakeskus Tolli 9
-
17:00Saaremaa Restoranide NädalKuressaare, Kaali
-
18:00Euroopa vanamuusikapäeva kontsertKuressaare Laurentiuse kirik
-
19:00õhtupoolik jutuvestja ja maailmaränduri Ena MetsagaKarja rahvamaja
-
17:00Saaremaa Restoranide NädalKuressaare, Kaali
-
19:00Saaremaa tantsiöhta Tornimäe rahvamajasTornimäe rahvamaja
-
19:00Saaremaa Gümnaasiumi 4. lennu revüüetendus “Viimane peatus?”Kuressaare Kultuurikeskus
-
22:00Tantsuõhtu TV5-gaKapteni Kõrts ja Restos
-
10:45Saaremaa MV meeste korvpallisKuressaare Spordikeskus
-
12:00Saare maakonna lahtised kabemeistrivõistlusedTäiskasvanute Gümnaasium, Garnisoni 16.
-
17:00Saaremaa Restoranide NädalKuressaare, Kaali
-
17:00Eduard Zentšiku näituse “Ilu ja maagia” avamineAjamaja galerii
-
18:00Huumoriõhtu „Kuidas leida normaalset meest“Tornimäe Rahvamaja
-
19:00Saaremaa Gümnaasiumi 4. lennu revüüetendus “Viimane peatus?”Kuressaare Kultuurikeskus
-
20:00Tšellopoisid & sõbrad. 5. sünnipäevatuurKuressaare Teater
-
22:00Tarvo Raja LIVEKapteni Kõrts ja Restos
-
10:45Saaremaa MV meeste korvpallisKuressaare Spordikeskus
-
11:00Pühapäev Spordiga 16. hooaja III etappKuressaare Spordikeskus
-
17:00Saaremaa Restoranide NädalKuressaare, Kaali
-
13:00Jaak Valge päevakeskusesKuressaare päevakeskus Tolli 9
-
10:00Käsitööseltsi Lapimoorid ja Vildivõlurite ühisnäitusKuressaare kultuurikeskus
-
11:00Vaba Lava lasteetendus “Mälestuste pööning”Kuressaare Teater
-
13:00LõõtsalõunaKuressaare päevakeskus Tolli 9
-
13:30Laulud naisteleKuressaare päevakeskus Tolli 9
-
18:00DARTS. Pritsumaja nädalamängPritsumaja Grill & Bar
-
15:00Putukahotellide valmistamise töötuba Kuressaare kolledžisTallinna 19, Kuressaare
-
18:00Algklasside näitemänguõhtuOrissaare kultuurimaja
-
18:00SELVER esitleb: “Vaikse nädala kontserdid”Kuressaare Laurentiuse kirik
-
22:00Tarvo Raja LIVEKapteni Kõrts ja Restos
-
12:00SALME OMA TURUPÄEV “KEVADE LÕHN”Salme rahvamaja
-
19:00Vana Baskini Teater “Trompetipuu”Kuressaare Teater
-
19:00Saaremaa Gümnaasiumi 4. lennu revüüetendus “Viimane peatus?”Kuressaare Kultuurikeskus
-
19:00Saaremaa Gümnaasiumi 4. lennu revüüetendus “Viimane peatus?”Kuressaare Kultuurikeskus
-
19:00Vaba Lava “Good luck!”Kuressaare Teater
-
20:.0:0KURJAD PLAANID & UNEREŽIIMNasva Rahvamaja
-
13:00Tervisetoodete tutvustusKuressaare päevakeskus Tolli 9
-
18:00Tantsuetendus RHYTMUSOrissaare kultuurimaja
-
19:00Henrik Normann “Kleit, mina ja Milling”Kuressaare Teater
-
11:00Orissaare lasteaia laulumaiasOrissaare kultuurimaja
-
19:00Teatriõhtu „Kleit, mina ja Milling“Orissaare kultuurimaja
-
19:00Uuslavastus “Üksildane lääs”Kuressaare Teater
-
12:00Lasteetendus “Pluto”Kuressaare Teater
-
19:00“Unistus”Kuressaare Teater
-
19:00Rockkontsert – Sõpruse puiesteeOrissaare kultuurimaja
-
19:00Jaan Tätte 60 kontsertetendus “Minu lugu”Kuressaare Teater
-
19:00„Täna õhtul Peeter Oja …!“.Nasva Rahvamaja
-
19:00Endla Teater “Langev täht”Kuressaare Teater
-
11:30Lasteteater lepatriinu “PEREMEES JA SULANE”Salme Rahvamaja
-
19:00Endla Teater “Langev täht”Kuressaare Teater
-
19:00Roger Andre stand-up “Järgmine Probleem”Kuressaare Teater
-
19:00TeMuFi “Pidu Riigikogus”Kuressaare Teater
-
11:00Saaremaa Puukooli 5. juubeli aiandushooaja avamineSaaremaa Puukool - Nõmme, Pärni küla (Tõlli-Mustjala-Tagaranna mnt 4,4 km)
-
19:00Pille Pürg “Kõbus ja lõbus”Kuressaare Teater
-
19:00Pille Pürg “Kõbus ja lõbus”Kuressaare Teater
-
11:00“Sipsik”Kuressaare Teater
-
11:00“Sööbik ja Pisik”Kuressaare Teater
-
19:00Rakvere Teater “Hääl minu sees”Kuressaare Teater
-
18:00Rakvere Teater “Hääl minu sees”Kuressaare Teater
-
10:00Lastekaitespäev Uustla talusUustla talu, Meedla küla
-
15:00Eesti Pojengide Ühing kutsub: Esimene üle-eestiline pojengisõprade kokkutulekSaaremaa Puukooli pojengiaed - Nõmme, Pärni küla, Saaremaa